location_on Kontakt
Dietetyka kliniczna i Medycyna Żywienia 0

Opinie pacjentów:

Ze względu na dyskrecję nie podaję nazwisk. Jeśli byłeś lub jesteś moim pacjentem wyślij na maila swoją opinię o naszej współpracy :)


Karola Holecka

opinia

Opinia pochodzi z portalu www.znanylekarz.plŻaden dietetyk z którym miałam styczność nie podszedł do problemu (zespół jelita krótkiego) tak profesjonalnie jak pani Ania. Począwszy od szczegółowego wywiadu, opierając się na wynikach badań podjęła się wyzwania. Rozpisała mi dietę i suplementy odżywcze. Dzięki Jej profesjonalizmowi szczęśliwie wymieniłam żywieniową kroplówkę na normalne. Zaburzenia elektrolitowe też doszły do normy więc mogę pić bez ograniczeń. Jest miła i uprzejma. Najlepsza z najlepszych!!!!!Polecam Zasięgnij porady u Niej a przekonasz się że warto. Satysfakcja w 100%gwarantowana. Dziękuje serdecznie pani Aniu i proszę o jeszcze 💕❤

Olanka B., Żory


Joanna Cz.

opinia


Natalia K., lat Warszawa

Pani Ani bardzo dziękuję za najlepiej dobraną dla mnie dietę w licznych chorobach. Nie łatwo było, wielu lekarzy i innych dietetyków odsyłało mnie dalej. Nikt nie chciał zająć się moim problemem. W końcu dzięki możliwości współpracy online zdecydowałam się w sumie też z polecenia na Panią Anię Piekarczyk, która wcześniej podjęła się dietoterapii u mojej siostry, także z powodzeniem. Od lat chorowałam na autoimmunologiczne zapalenie stawów, w tym doszła do tego tarczyca i ogromnie wysoki poziom cholesterolu, pewnie już jakieś zmiany miażdżycowe. Badania krwi były bardzo nieciekawe. Dodatkowo zmagałam się z depresją, wiecznym zmęczeniem, wyczerpaniem i napadami lękowymi. Miałam też nadwagę, nadciśnienie. Pani Ania skonsultowała mnie i już po pierwszej rozmowie poznałam lepiej swoją chorobę, jej źródło. Pani Ania to nie tylko najlepszy dietetyk, ale i najlepszy jak dla mnie psycholog. W ciągu 6 miesięcy od wdrożenia diety mój cholesterol pięknie się obniżył, nie miałam żadnych napadów lękowych, hormony tarczycowe również się uregulowały, nie bolą mnie stawy, a rano wstaję bez problemów z łóżka i z radością idę do pracy, przy okazji zeszłam z nadwagi jedząc pysznie przygotowane i starannie dobrane posiłki. Moja skóra przestała też być wiecznie zaczerwieniona i widzę, że nabrała jednolitego koloru. Nigdy nie wierzyłam, że dieta i odpowiednio dobrana aktywność fizyczna może mieć aż takie znaczenia, że już po 2 tyg diety poczułam się w końcu jakby lżej. Dziękuję Pani Aniu za ten czas, nasze wspólne rozmowy, odpisywanie na wszystkie moje wątpliwości, zdaję sobie sprawę , że byłam trudną pacjentką, ale uratowała Pani kolejną osóbkę przed dalszym rozwojem choroby i tej fizycznej i tej duchowej. DZIĘKUJĘ!!!


Elżbieta W., Warszawa

Cierpię na migrenę od prawie 20 lat, która powtarza się co 2 tygodnie i trwa 3- 4 dni. Jednak po rozmowie z p. Anią i wstępnej diagnozie i oczywiście po zastosowaniu wskazówek w miesiącu mam tylko 1 migrenę i trwa ona kilka godzin. Moim problemem prawdopodobnie okazałam się tyramina o czym wcześniej nie miałam pojęcia. Od 2 miesięcy jestem na diecie. Nie jem mleka, wędlin, orzechów, czekolady, cytrusów, oraz produktów przetworzonych. Nie piję czerwonego wina i ograniczyłam kawę oraz piję więcej wody i zielonych herbat. Ograniczam również cukier i białą mąkę. Wcześniej próbowałam odstawiać pojedyncze produkty i nie było poprawy. Zdałam sobie sprawę, że muszę odstawić wszystko jednocześnie. I to właściwie pomogło od razu. Wciąż odkrywam nowe produkty i cieszę się wolnością od migreny. Wierzę, że tak już zostanie i wiem, że dieta ma naprawdę ogromne znaczenia dla naszego samopoczucia.


Marzena, H., Rybnik

Pani Ania dzięki diecie ustawionej dla mojego dziecka pomogła nam w ogromnym mierze w pozbyciu się alergii mojego syna; syn był uczulony już prawie na wszystko; dzięki metodzie małych kroczków, diecie eliminacyjnej, dziecko coraz lepiej toleruje pokarmy, nawet zaczął być bardziej energiczny, lepiej się uczy i ma znacznie lepszą koncentrację; obecnie wprowadzamy wspólnie więcej pokarmów; od 6 miesięcy odżywiamy się o wiele zdrowiej; naprawdę warto zacząć najpierw od jedzenia!


Paula

opinia


opinia


opinia


opinia

Strona dla wszystkich zainteresowanych zdrowiem:

  • Dietoterapia kliniczna i pediatryczyna
  • Żywienie specjalistyczne w prewencji i leczeniu chorób
  • Dieta niskohistaminowa / Immunożywienie
  • Dieta w chorobach autoimmunologicznych
  • Przepisy na zdrowe dania o dużej gęstości odżywczej
  • Artykuły poparte badaniami naukowymi
  • Dieta Low FODMAP, śródziemnomorska

Kim jest dietetyk kliniczny?


Posiłki dla pacjentów onkologicznych

Posiłki dla pacjentów onkologicznych

Dietoterapia przy podwyższonym kwasie moczowym i dnie moczanowej

Dietoterapia przy podwyższonym kwasie moczowym i dnie moczanowej

Dieta niskohistaminowa

Dieta niskohistaminowa

Współpraca ze specjalistami z dziedziny medycyny, dietetyki i zdrowego odżywiania

ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.